Ambalaj Çözümleri

Ambalaj Çözümleri Üretim Süreçlerinde Gerekli

Üretim merkezlerinde, iş süreçlerinin çok daha hızlı gerçekleşmesine olanak sağlayan Opack Makine sunduğu ambalaj çözümleri ile uçtan uca avantajlar sağlayarak şirketinize özel ve anahtar teslim projeler üretir. Yüksek kaliteli makineler ile sadece satış sürecinde değil, satış sonrası da desteklerini sürdüren Opack Makine, ambalaj çözümleri kapsamında vakumlu termoform paketleme, dolum makineleri, hazır kase kapatma makinesi gibi birbirinden farklı araçlarla iş verimliliğini artıran imkanları sizin için sunuyor. Kullanım alanına göre farklı özelliklere sahip olan ambalaj çözümleri üretim merkezinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Opack Makine; etiketleme, tarih ve kodlama, check wear, otomatik keseli terazi, dilimleme makinesi sistemlerini entegre eden kusursuz makineleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Ambalaj Çözümleri ile Yanınızdayız

Kuru gıda, meyve ve sebze ürünleri, likit ve akışkan gıda ürünleri, deniz ürünleri, hazır gıda ürünleri, medikal, et ve et ürünleri, unlu mamuller, süt ve süt ürünleri başta olmak üzere farklı ürün gruplarına hitap eden paketleme hizmetlerimiz, profesyonel üretim süreçlerinde en büyük yardımcılarınızdan olacak. Fire vermeyen ambalaj çözümleri ile kaliteli ve düşük maliyetli bir proses süreci geçirmenizi sağlayan firmamız, ambalaj maliyetlerini düşürerek üretim merkezinizin kârlılığını arttırıyor. Zengin ürün gamı ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ambalaj çözümleri ile zamandan ve efordan da tasarruf edeceksiniz. Hijyenin önemli olduğu gıda ürünleri başta olmak üzere birçok alanda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Opack Makine, sunduğu ambalaj çözümleri ile gıda ürünlerinin profesyonelce ambalajlanmasına olanak sağlar.

Daha Sürdürülebilir Bir Dünya için Paketleme Hizmetleri

Daha sürdürülebilir bir dünya için paketleme çözümleri sunan Opack Makine, her paket için mükemmel ambalaj çözümleri sunarak hizmetlerini verimlilik, performans ve ambalaj ihtiyaçlarına özel olarak sunuyor. Kapsamlı satış sonrası hizmetler, dayanıklılık ve güvenilirliği bir arada sunan ambalaj çözümleri hizmetlerimiz ile üretim zincirinin önemli bir parçası haline gelmekten gururluyuz. Tam otomatik termoform paketleme makinesinin yanı sıra hazır kase kapatmadan FSS (form fill seal)
hizmetlerine kadar ihtiyacınız olan tüm ambalaj çözümlerini sunan Opack Makine, otomatik paketleme hattınızın en önemli üyesidir.

Switch The Language