Cerrahi Maske Paketleme Makinesi

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

Cerrahi Maske Paketleme Makinesi İle Hijyenik Sonuçlar

cerrahi maske paketleme

Fotosel Baskılı Ambalaj Kullanım İmkanı

Cerrahi maske paketleme makinesi ile maske ambalajları üzerine istediğiniz marka, logo vb. baskıların gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Etiketleme makinesi ile entegre bir biçimde çalışabilen bu makineler, fotosel baskılı ambalaj kullanımı ile ürün çıktılarının seri ve kusursuz olmasını sağlar.

Ambalaj sarfiyatını minimuma indirgeyen akıllı teknolojisi sayesinde üretim süreçlerinde maliyet tasarrufu sağlayan termoform paketleme makinesi tam otomatik olarak çalışır. Maske konveyöründe ürünün bulunmadığı anlarda döner kesici çenenin durması sayesinde enerji tasarrufu da sağlanır. Yanlış pozisyonlama ile yerleştirilen ürünlerin paketlemesini yapmayan akıllı teknolojisi sayesinde üretim süreçlerinde optimum verimlilik elde edebileceğiniz maske paketleme makinesi, kullanıldığı alanlara değer katar.

Hemen Teklif Al

    Kullanıcı Dostu Dokunmatik Ekran

    Kullanıcı dostu dokunmatik ekranı ile aciliyet gerektiren durumlarda anında müdahale etmenize olanak sağlayan maske paketleme makinesi alarm sistemine sahiptir. Yazılı ve görsel olarak verilen acil durum alamı, operatörlerin duruma anlık olarak müdahil olmasına yardımcı olur. Kompakt dizaynı sayesinde farklı bobin kullanımına müsaade eden, ileri teknolojiye sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilen aksamları sayesinde ambalajlama süreçlerinin maksimum hijyen çerçevesinde gerçekleşmesine olanak sağlayan OPACK paketleme makineleri CE belgelidir. Döner çene sistemi sayesinde ürünlerin otomatik olarak paketleme süreçlerinden geçmesine olanak sağlayan tıbbi maske paketleme makinesi ambalajlama süreçlerinden optimum verim almanıza yardımcı olur. İş akış süreçlerini optimize etmenize olanak sağlayan makineler, üretkenliğin arttırılmasını sağlar.

    Maske Paketleme Makinası Fiyatları

    OPACK cerrahi maske paketleme makinası fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

    Switch The Language