Dilimli Salam ve Pastırma Paketleme Makinesi

dilim salam ve pastırma paketleme

Dilimli Salam ve Pastırma Makinesi ile Uzun Raf Ömrü

Dilimlenmiş salam ve pastırma gibi ürünlerin yüksek standartlarda paketlenmesine olanak sağlayan dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi, ambalaj içerisinde oksijeni absorbe ederek ürünlerin raf ömrünü uzatır. Pompa aracılığıyla ambalaj içinde bulunan havanın tamamen emilmesi sonrasında yapıştırma işlemi sayesinde ürünlerin kusursuz bir şekilde paketlenmesi sağlanır.

Dağıtım operasyonlarını kolaylaştıran verimli bir stoklama sürece geçirmenizi sağlayan, salam ve pastırmaların daha taze kalmasına yardımcı olan dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi, gıda sektörü için oldukça önemlidir. Gıdaların 5 kata kadar daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olan makineler, otomatik shrink makine hattına sahiptir. Üstün makine teknolojisi sayesinde kusursuzca paketlenen işlenmiş etler, uzun raf ömrü sayesinde üretim merkezlerinin verimliliğini arttırır.

Kullanım Kolaylığı ve Yüksek Performans Bir Arada

Kullanım kolaylığı ve yüksek performansı bir arada sunan dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan üretim merkezleri için oldukça avantajlıdır. Üretim merkezine özel olarak üretilen dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi, ergonomik elektronik komponentler sayesinde uzun ömürlüdür.

Yedek parçaya erişilebilirlik konusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Opack Makine, konveyör bantları ile bağlantı fırsatı sunan dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi modelleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Temizlik ve bakım işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleşebileceği dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi, shrink tüneli ile entegre edilebilir.

Esneklik ve Güvenilirlikle Donatılan Modeller

Esneklik ve güvenilirliği bir arada sunan dilimli salam ve pastırma paketleme makinesi modelleri, yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Makine operatörünün ve döngü sayacının güvenliğinin üst düzeyde tutulduğu dilimli salam ve pastırma paketleme makinesinde anlık yönlendirmeler ve olası hataların kolayca teşhis dilmesi gibi bir dizi kontrol aygıtı bulunur.

OPACK Paketleme Makineleri, anti-statik konveyör bantları sayesinde her bir paketlemenin kusursuz bir şekilde tamamlandığı, operatörün hızlı ve pratik bir şekilde kumanda edebileceği kontrol paneline sahiptir. Dilimli salam ve pastırma paketleme makinesinin üstün özellikleri üretim süreçlerinde size ekstra verimlilik sağlanır.

Switch The Language