Lavaş Paketleme Makinesi

Lavaş Paketleme Makinesi ile Daha Uzun Raf Ömrü

Lavaşların hijyenik ve profesyonel bir şekilde paketlenmesine olanak sağlayan lavaş paketleme makinesi ürünlerin raf ömrünü uzatarak olumsuz koşullardan korunmasına olanak sağlar. Lavaşların ilk günkü tazeliğinin korunmasına yardımcı olan OPACK lavaş paketleme makinesi tam otomatik olarak çalışarak, dayanıklı ve kaliteli ürün alınmasına imkan tanır.

Yüksek kalitedeki lavaşlara sahip olmak için tercih edebileceğiniz lavaş ambalaj makinesi, lavaşın ideal şartlar altında muhafaza edilmesine olanak tanır. Bitkisel ve hayvansal malzemelerin bir arada bulunduğu lavaşların oksijen ile temas etmesi durumunda içeriğinde bulunan organik bileşenler harekete geçer. Bu da ürünlerin hızlı bir şekilde bayatlamasına veya bozulmasına sebebiyet verir.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Vakum Teknolojisi ile Tam Koruma

Vakum teknolojisi ile geliştirilen lavaş paketleme makinesi, ürünleri olumsuz yönde etkileyecek etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Kurallara uygun ve steril bir ortamda paketlenen lavaşlar uzun raf ömrü sayesinde daha fazla sürede alıcıları ile buluşur. Yüksek dayanımlı ve hijyenik malzemelerden imal edilen lavaş paketleme makinesi, insan sağlığını koruyarak seri üretimde en iyi sonuç alınmasına olanak sağlar. Bunkere yüklemesi yapılan lavaşlar istenilen kalınlıkta ve çapta paketlenebilir. Son derece pratik bir kullanıma sahip olan lavaş paketleme makinesi aynı zamanda işçilikten de tasarruf etmenize olanak sağlar.

Paketleme Sürecini Hızlandırın

Tam kapasite üretim tekniği ile her ürünün aynı nitelikte çıkmasına olanak sağlayan lavaş paketleme makinesi bu yönüyle de avantajlıdır. Lavaşların kullanım ömürlerini uzatmak için tercih edebileceğiniz lavaş ambalaj makinesi hijyenik ve kaliteli ürünleri tüketiciler ile buluşturmanıza yardımcı olur. Farklı paketleme ihtiyaçları için sahip olabileceğiniz ortak bir çözüm olan lavaş paketleme makinesi üretim süreçlerinin önemli bir yardımcısıdır.

Lavaşların dolum oranı, paket boyutu ve paket çeşidi gibi farklı değişkenlere bağlı olarak entegre edilebilen lavaş paketleme makinesi opsiyonel seçenekleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Üretim sürelerini pratik ve kusursuz bir şekilde sürdürmek isteyenlerin tercihi olan makineler, seri üretim imkanı ile üretim çıktılarını çok daha hızlı bir şekilde tüketicilerle buluşturur.

Lavaş Paketleme için Tavsiye Ettiğimiz Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language