Tam Otomatik Formlama, Dolum ve Yapıştırma Makineleri

Tam Otomatik Formlama, Dolum Ve Yapıştırma Makineleri Gıda Sektörünün Lideri

Gıda sektörü başta olmak üzere endüstrinin pek çok alanında ambalajlamada sektör lideri olan Opack Makine, tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri ile her ölçekten işletmenin üretim süreçlerine büyük bir katkı sağlar. Likit ve akışkan ürünler konusunda avantajlı çözümler sunan Opack Makine, darbelere ve zamana karşı oldukça dayanıklı çözümleriyle hizmet verir. Üretim merkezlerine özel olarak, her birini benzersiz bir şekilde hazırladığımız makineler ürünlerin raf ömrünü uzatır. Kesme aparatları, yapıştırma istasyonları, gaz verme, vakumlama, dolum, kalıp şekillendirme gibi farklı ihtiyaçlara tek bir çözüm sunan tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.

Formlama, Dolum ve Yapıştırma Bir Arada

Formlama, dolum ve yapıştırma hizmetlerinin bir arada sunulduğu tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makinelerinde hava ve ısı yardımıyla işlemler gerçekleştirilir. Ürünün özelliklerine göre otomasyon sistemine dayalı olarak çalışan makineler zayiatı minimuma indirger. Üç aşamadan oluşan tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makinelerinde son aşamadan önce paketleme yapılan ürünlerin içindeki oksijenin alınması için vakum işlemi uygulanır. Ardından paketlerin üzeri film ile kaplanır. Gıda ürünlerinin raf ömrünün uzatılması için paketleme yapılır. Opack Makinenin üstün teknoloji ile üretimini gerçekleştirdiği tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri paketlenen ürünlerin boyuna ve enine kesim işlemini de gerçekleştirir.

Yüksek Kapasiteli Makineler ile Üretimde Verimlilik

Hızlı ve yüksek kapasiteli üretim, zamandan tasarruf imkanları sayesinde üretimden maksimum verim elde etmenizi sağlayan Opack Makine; tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri sayesinde paketleme maliyetlerinin minimuma indirgenmesine olanak sağlar. Seri üretim hizmetleri sayesinde üretkenliğinizi artırmanıza da olanak sağlayan tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makinelerinin ürünün sunumuna ve görselliğine olumlu etkisi vardır. Paketleme süreçlerindeki ürün taşıma ihtiyacını da ortadan kaldıran tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri sadece gıda değil, diğer endüstriyel sektörlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Limonata, su, meyve, gazsız meyve suyu, yoğurt, salça, mayonez, ketçap, kahve kreması, çikolata, eritme peyniri ve krem peynir, Nutella, bal, reçel, jel, margarin ve tereyağı gibi birçok farklı gıda sanayisi ürünü için gerekli olan tam otomatik formlama, dolum ve yapıştırma makineleri sunduğu avantajlarla üretim süreçlerinde işgücünü azaltır.

Switch The Language