Tarih
:19.07.2019
Ekleyen
:Opack Makine
Kategori
:Bizden Haberler

Form Fill Seal Makineleri QT 1004

Tüketilen ürünlerin ilk günkü tazeliğini koruması önemlidir. Bu nedenle paketleme işlemi sırasında en yeni teknolojilerin kullanılması gerekir. Opack Makine ailesinin QT serisinden olan 1004, paketleme işlemi sırasında paket içerisindeki havayı vakumlama işlemi ile çekmektedir. Böylece paketlenen ürünün hava almaması ve uzun süre dayanabilecek seviyeye ulaşması sağlanmaktadır.

Uzun süre tazelik korumaya yardımcı olan Form Fill Seal Makinesi QT 1004, söz konusu işlemler için etkili bir makinedir. Tüketicilerin gıda ürünlerini satın alırken paketlenmiş ürünleri tercih etmeleri büyük önem taşımaktadır. Bu tercih hem gıdanın hijyeni hem de sağlık açısından güvenilir olmasından kaynaklıdır.

Yüksek dolum hassasiyeti ve yüksek hijyen standartları ve CIP sistemi ile çalışan Form Fill Seal Makinesi QT 1004, kolay açma ve garantili kapasite özelliği ile öne çıkmaktadır. Çeşitli kap tasarım imkanı bulunan Form Fill Seal Makinesi QT 1004, alan tasarruflu tasarımları ile çok işlevlidir. Operatör dostu çalışma yüksekliği ile 17-23 vuruş kapasitesi bulunmaktadır.

Bakım için kolay erişebilirlik imkanı bulunan Form Fill Seal Makinesi QT 1004, ergonomik ve uzun ömürlüdür. İkili ve dörtlü kesim imkanı ile farklı kap şekilleri ve kombinasyonları bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip olan Form Fill Seal Makinesi QT 1004 geliştirilmiş kesme ve Servo teknoloji ile çalışmaktadır.

Çeşitli etiketleme sistemleri imkanı bulunan Form Fill Seal Makinesi QT 1004, kap kenarlarına ya da kalıp içi etiketleme yapmaktadır. Form Fill Seal Makinesi QT 1004’ de uzun raf ömürlü ana şase ve ayakları ve ürün paketlemeden otomatik kolileme dahil komple sistemi bulunmaktadır.