Tarih
:19.07.2019
Ekleyen
:Opack Makine
Kategori
:Bizden Haberler

Form Fill Seal Makineleri: QT 1006

Uzun yıllar paketleme sektöründe deneyim sahibi olmuş ekibin bir araya gelmesiyle oluşan Opack Makinenin hedefi, modern teknolojiye dayalı kaliteli üretimle müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde karşılayan Makineleri üretmektedir. Opack Form Fill Seal Makineleri imalatı, her türlü ürün için ambalajlama sistemleri kap tasarımları prototipi ve imalatı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Form Fill Seal Makinelerinden QT 1006’nın uygulama alanına giren Ürünleri:

Kahve kreması, bal, şurup, margarin, eritme peyniri, nutella, çikolata, ketçap, mayonez, salça, yoğurt, gazsız meyve suyu, su, jel, reçel, krem peynir, tatlı çeşitleri ve sitrik asit oranı %6 dan düşük olmak kaydıyla limonata QT 1006’nın uygulama yaptığı ürünleridir.

Yüksek dolum hassasiyeti bulunan QT 1006’nın dakikada 17-23 vuruş kapasitesi bulunmaktadır. Yüksek hijyen standartları ve CIP sistemi QT 1006’nın en belirgin özelliğidir. Çeşitli kap tasarım imkanı ile QT 1006 istediğiniz tarzda paketleme yapmaktadır. QT 1006, alan tasarruflu tasarımları ile fazla yer kaplamaz. Film seviyesi 1070 mm olan QT 1006, operatör dostu çalışma yüksekliği sağlamaktadır.

QT 1006’da bakım için kolay erişilebilirlik imkanı bulunur. Kap kenarlarına veya kalıp içi etiketleme alanında çeşitli etiketleme sistemi bulunmaktadır. QT 1006’nın uzun raf ömrü özelliği ile yiyecekleriniz güvenle muhafaza edilmektedir. QT 1006’de ürün paketlemeden otomatik kolilemeye kadar komple sistem özelliği bulunmaktadır. Servo teknolojisi ve geliştirilmiş kesme teknolojisi ile sektörde lider konumdadır.