Tarih
:19.07.2019
Ekleyen
:Opack Makine
Kategori
:Bizden Haberler

Form Fill Seal Makineleri QT 1008

Sağlıklı ambalajlama uygulamaları her zaman önemlidir. Yediğimiz gıdaların nasıl muhafaza edildiği, muhafaza edilirken nasıl korunduğunu öğrenmek için öncelikle makinelerin genel işlevlerini öğrenmekte fayda vardır.

Ambalaj, bir ürünün üreticiden tüketiciye güvenli bir şekilde ulaşma sürecinde önemli olan bir zincirdir. Ambalaj, ürünün tüm yaşam süresi boyunca korunmasını, barınmasını sağlar. Özellikle gıda ambalajlama alanında bu durum daha hassastır.

Form Fill Seal Makineleri QT 1008 uygulama alanına giren gıda ürünleri

1. Tereyağ, Margarin
2. Jel & Reçel
3. Bal, Şurup
4. Nutella
5. Krem ve Eritme Peyniri
6. Çikolata
7. Kahve Kreması
8. Ketçap, Mayonez, Salça
9. Yoğurt ve Tatlı çeşitleri
10. Gazsız Meyve Suyu, Su
11. Limonata (Sitrik asit oranı
12. %6’dan düşük olmak kaydıyla

Form Fill Seal Makineleri QT 1008 Özellikleri
CIP Sistemi: Bu sistem, işletme içerisinde yüksek bir hijyen standardı sağlamaktadır. İşletmelerin hijyen planlamasının, ekipmanlarının hijyenik seçilmesi CIP sistemi ile başarıya ulaşmaktadır.

Servo Teknolojisi: Servo motorlar, robot teknolojilerinde en çok kullanılan motor çeşididir. Uygulama alanlarında motorun daha yüksek hızda sürekli dönmesinin istenmediği durumlarda kullanılır.

Yüksek dolum kapasitesi: Dolum yapılırken yüksek dolum hassasiyetiyle çalışılmaktadır. Yüksek hassasiyette ölçüm yapan akış cihazları kullanılmaktadır.

Garantili kapasitesi ile işletmeler için 10 yıl garantili olan Form Fill Seal Makineleri QT 1008, hem verimli hem de güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Boyut, performans ve donanım unsurları açısından sektörde geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Tasarımları ile alan tasarrufu özelliği bulunan Form Fill Seal Makineleri QT 1008, çeşitli kap tasarım imkanı ile her anlamda hizmet sunmaktadır. Operatör dostu çalışma yüksekliği, bakım için kolay erişilebilirlik imkanı, farklı kap şekilleri ve kombinasyonları, çeşitli etiketleme sistemleri imkanı, uzun raf ömrü, ergonomik ana şase ve ayakları, dakikada 23 vuruş kapasitesi ve ürün paketlemeden otomatik kolileme dahil komple sistemleri Form Fill Seal Makineleri QT 1008’in diğer özellikleri arasındadır.