Tarih
:19.07.2019
Ekleyen
:Opack Makine
Kategori
:Bizden Haberler

FOTEG İSTANBUL 2013 Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’ndayız

Türkiye, Doğu Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki lider üreticiler için yenilikçi ambalaj çözümleri sunan 21. Avrasya Ambalaj Fuarı’na hoşgeldiniz.

Gıda-içecek, kozmetik, elektronik, ilaç ve hijyen üreticileri ürünlerinizde fark yaratmak için , yeni ambalaj çözümleri sunan Avrasya Ambalaj Fuarı’nın 21. yıl kutlamasında bize katılın

Salon 1 Stand F16’da sizleri bekliyoruz.

11. FOTEG İSTANBUL 2013

Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı

7-10 Mart 2013’te İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR)

1 ve 2 numaralı salonlarda açılacak.

1-4 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR) 1 ve 2 numaralı salonlarda düzenlenen 10. FOTEG İSTANBUL 2012 – Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’na 38 ülkeden 653 firma katıldı. Katılımcıların büyük bir çoğunluğu 2013’teki fuar için şimdiden yerlerini ayırttı. Fuar gelecek yıl 7-10 Mart tarihlerinde yapılacak.

10. FOTEG İSTANBUL 2012’nin açılışını, İstanbul Sanayi Odası Başkanı C. Tanıl Küçük ve HKF Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Bekir Çakıcı yaptı. HKF Fuarcılık AŞ organizasyonuyla gerçekleştirilen FOTEG İSTANBUL, bu yıl 10. kez Türkiye’den ve dış ülkelerden gıda işleme teknolojileri sektörünün profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirdi.

FOTEG İSTANBUL, gıda işleme teknolojilerine odaklanan İstanbul’daki ilk ve tek fuar olmasının yanı sıra toplam 21 bin metrekare gibi oldukça büyük bir fuar alanına kuruluyor. Gıda İşleme Teknolojileri, Gıda Katkı Maddeleri, Gıda Ambalajlama ve Sistemleri, Unlu Mamul Teknolojileri ve Gıda Güvenliği ve Hijyen alanlarında gıda işleme sanayinin bütün aşamalarını kapsamına alan FOTEG İSTANBUL, başlangıcından beri bütün katılımcıları için güçlü bir uluslararası ticari platform oluşturuyor.

Uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen Dünya Fuar Endüstrisi Birliği (UFI) onaylı ilk Gıda Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı olan FOTEG İSTANBUL 2012’ye bu yıl 38 ülkeden, 188 yerli ve 465 yabancı olmak üzere toplam 653 firma katıldı. 4 gün süren fuara çok sayıda profesyonel ziyaretçi geldi.

Profesyonel ziyaretçiler için ücretsiz bir etkinlik olan FOTEG İSTANBUL 2012 – Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’nda katılımcı firmalar yeni iş anlaşmaları ve çok sayıda ürün satışı yaptı. Türkiye’den temsilcilik bulmak üzere fuara katılan yabancı firmalar da fuardan memnun kaldıklarını belirttiler.