Tarih
:19.07.2019
Ekleyen
:Opack Makine
Kategori
:Bizden Haberler

Opack Makineleri

Opack makine, değişen ve gelişen teknolojide global bir yapıya ulaşan, çağa ayak uyduran ve dünya pazarında tanınan bir markadır. Opack makine, geçmişten aldığı tecrübesini şimdiki zamanda harmanlayarak yaratıcılığını ve yenilikçi duruşunu markasına katarak yüksek düzeyde ürünler geliştirmiştir.

Opack makine, paketleme sektöründe deneyim sahibi olmayı başarmış bir ekiple yola çıkmıştır. Opack makine, modern teknolojiye dayalı kaliteli üretimiyle firma hedeflerini yerine getirmektedir. Özenle yapılan makinelerdeki verimi maksimuma çıkarmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına büyük bir özveriyle devam eden Opack makine, sektöre desteğini vermeye devam etmektedir. Opack makine, inovasyon çalışmalarıyla ambalaj sektöründeki rakiplerinden farklı ürünler ortaya koymaktadır.

Opack makine, termoform paketleme sektöründe lider konumda yer almaktadır. Termoform ambalaj makineleri ve hazır kap imalatı alanında ismini kanıtlamıştır. Termoform ısıyla plastiğe yeni bir form kazandırır. Diğer adıyla ısıl şekillendirme, yarı bitmiş termoplastik ürünün yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesidir. Yarı bitmiş ürünler granül ya da toz içerikli filmlerden ve levhalardan oluşur. Termoform makinesi, ambalajlamada ısıl şekillendirme işlemi kullanmak üzere tasarlanmıştır. Ambalajlanan ürünler genellikle doğrudan kullanılan son ürünlerdir ve daha fazla işlenmeleri gerekmez.

Opack makine, termoform ambalaj makineleri ve hazır kap dolum makine imalatıyla ilgili her ürün için danışmanlık hizmeti veren bir markadır. Yerli ve yabancı paketleme makineleri ile Opack makine, tasarım kalıplama sistemlerinin geliştirilmesi üzerine çalışmaktadır. Opack makine; yapıştırma, skinpack, map, vakumlu ve dolum olmak üzere 5 çeşit paketleme yapmaktadır.

Opack makine, Tam otomatik formlama dolum ve yapıştırma makineleri, tam otomatik termoformambalajlama makineleri, tam otomatik hazır kase kapatma makineleri (MAP) ile sektördeki kalitesini her zaman korumaktadır.

Opack makine, en yeni teknolojiyi en etkili şekilde sizlere sunmaktadır.