Tam Otomatik Termoform Paketleme Makineleri

Tam Otomatik Termoform Paketleme Makineleri – Opack Makine

Ambalaj paketleme hizmetlerinde sektörünün öncüsü olan Opack Makine, tam otomatik termoform paketleme makineleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Hijyenik yapıya sahip, paslanmaz ayaklara sahip olan termoform ambalaj makineleri, uzun ömürlü bıçak yapısına sahiptir. Sunduğu imkânlarla paketleme sürecinin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan Opack Makine, tam otomatik termoform ambalaj makineleri ile yapıştırma kalıplarında kolay kalıp değiştirme ve şekillendirme imkânlarını tek merkezden sunar.

Termoform Paketleme Makinesi Nedir?

Termoform kelimesinin Türkçe karşılığı ısıl şekillendirmedir.  Termoplastik ürünlerin yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesi yöntemi kullanılarak elde edilen paketleme türüne termoform paketleme denir.

Termoform paketleme makinesi ise termoplastik ürünlerin yüksek sıcaklıkta şekillendirilmesi işlemini otomasyon ile otomatik olarak yapmak için tasarlanmış paketleme makineleridir. Elde edilen paketlenmiş ürünler kullanıma hazırdır.

Kullanım alanları:

  • Süt ve süt ürünleri
  • Unlu mamuller
  • Et ve et ürünleri
  • Medikal Ürünler
  • Hazır gıda
  • Deniz mahsulleri
  • Akışkan gıda ürünleri
  • Kuru gıda meyve ve sebze

Gibi birçok alanda çevresel faktörlerden korumak ve raf ömrünü uzatmak için termoform paketleme makineleri kullanılır.

Dijital Vakum Okuma Sensörü ile Vakum Kontrol Sistemi

Ar-Ge süreçlerini daimi olarak sürdüren ve yenilikçiliğin öncüsü olan firmamız, otomatik vakum test kontrol sistemi ile paketleme süreçlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar. Kolay arayüzü ve dokunmatik ekranı ile kullanıcı dostudur. Üretim süreçlerinde tüm aşamaları otomasyona bağlı olarak kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. PLC kontrol sistemi ve CE standartlarında kapsamlı güvenliğe sahip olan tam otomatik termoform paketleme makineleri; travers ünitesi, inkjet, etiketleme sistemleri ve kontrol terazileri ile entegre bir şekilde çalışır. Hijyenik yapıya sahip gövdesi sayesinde gıda ürünlerinin el değmeden paketlenmesine olanak sağlayan tam otomatik termoform ambalajlama makinelerinin tamamı paslanmaz çelik konstrüksiyona sahiptir. Bu özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü işlevselliğini korur.

Opack Makine Her İşletmeye Uygun Çözümler Sunar

Kullanım amacına göre birbirinden farklı seçeneklere sahip olan termoform paketleme makineleri süt ve süt ürünleri, unlu mamuller, et ve et ürünleri, medikal ürünler, hazır gıda ürünleri, kuru meyve ve sebze ürünlerinin ambalajlanması ve paketlenmesi gibi birçok farklı alanda kullanılabilir. Yüksek hızda ve verimli bir şekilde çalışan Opack paketleme makineleri, işletmelere uygun ambalaj çalışma maliyetleri sunar. High-speed çalışma imkanına sahip olan, ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen tam otomatik termoform paketleme makineleri üretim alanı büyüklüğü, üretim hacmi, ambalajın biçimi gibi farklı etkenlere bağlı olarak üç farklı boyutta üretilir. Bu sayede ihtiyacınız olan makineyi hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

OPACK Termoform Paketleme Makinesi Modelleri

Switch The Language