Baton Sucuk Paketleme Makinesi

baton sucuk paketleme

Baton Sucuk Paketleme Makinesi İle Lezzet Paketlerin İçine Hapsoluyor

Tüm aksamları çelikten imal edilen baton sucuk paketleme makinesi ürünlerinizin kolay bir şekilde depolamaya ve satışa hazır hale gelmesini sağlar. Avrupa standartlarında paketlenen ürünler, taze ve sağlıklı bir şekilde tüketicilere ulaşarak marka değerinizin artmasına yardımcı olur. Uzun ömürlü yapısı sayesinde üretim merkezlerindeki verimliliğin katbekat artmasını sağlayan termoform paketleme makinesi, elektromekanik kontrol paneline sahiptir. Bu sayede önce vakumlama, sonrasında gerçekleşen yapıştırma süresini üretim süreçlerinize bağlı olarak ayarlayabilirsiniz. Hız kontrol imkanı sayesinde üretim süreçlerinizi ideal bir seviyede dengeleyebileceğiniz OPACK paketleme makineleri oldukça avantajlıdır.

Taze ve Sağlıklı Baton Sucuklar

Sucukların taze ve sağlıklı bir şekilde tüketicilerle buluşmasına olanak sağlayan baton sucuk paketleme makinesi, ürün ile hava arasındaki teması keserek sucuk içinde küf, bakteri ve benzeri mikroorganizmaların oluşumunu engeller. Son derece işlevsel olan termoform paketleme makinesi öncelikle ürünlerin içindeki havanın tamamen boşaltılmasında görev alır.

Paket içindeki oksijen oranı sıfıra indirgendiğinden içerisinde herhangi bir mikroorganizma oluşumu engellenir. Koku, erime ve rutubet gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan termoform paketleme makinesi, baton sucukların tüketicilere sağlıklı bir şekilde ulaşmasına olanak sağlar. Ürünlerin çevresel faktörlerden de korunmasına imkan tanıyan termoform paketleme makinesi üretimin hijyenik koşullarda gerçekleşmesini sağlar.

Otomatik Vakumlama Süreci

Baton sucukların otomatik olarak vakumlanmasını sağlayan termoform paketleme makinesi, bu sayede boşaltma, baskı, yapıştırma ve vakumlama sürecinden tam kapsamlı verim almanıza olanak verir. Böceklenme, sızdırma, akma, oksidasyon gibi problemlere maruz kalmayan baton sucuklar, tazeliğini uzun süre korur. Şarküteri ürünleri için oldukça avantajlı olan termoform paketleme makinesi, yüksek kaliteli ambalajlama imkanı ile işlenmiş et ürünlerinin paketlemesinde uzmandır.

Özel sipariş ile üretilen termoform paketleme makinesi sayesinde ürünlerin gramajlarında en küçük bir şaşma olmadan paketlenmesine olanak tanıyabilirsiniz. Otomatik dolum, vakumlama ve yapıştırma işlemlerinin bir arada sunulduğu baton sucuk paketleme makinesi ile vakumsuz olarak da işlem yapabilirsiniz. Hızlı paketleme süreci ile iş gücünden büyük ölçüde tasarruf edeceğiniz makineler yedek parça garantisi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışır.

Switch The Language