Ekmek Paketleme Makinesi

ekmek paketleme

Ekmek Paketleme Makinesi ile Hijyenik Paketleme

Dönen otomatik ekmek alma sistemine sahip olan OPACK ekmek paketleme makinesi, ekmeklerin hızlı ve profesyonel bir şekilde paketlenmesine yardımcı olur. Dökme ve açma-düzeltme bantları bulunan ekmek paketleme makinesi, sensör yardımıyla ekmeklerin otomatik olarak ambalajlanmasına yardımcı olur. Servo sisteme sahip olan ürünler, ekmeğin ezilmeden veya sıkışmadan paketlenmesini sağlar.

Makine hızı, fotosel ayarı, ürün paket boyutu gibi farklı ölçek ve özelliklerde ambalajlama imkanı sunan ekmek ambalajlama makinesi 304 paslanmaz çelikten imal edilir. Bu özelliği sayesinde ekmeklerin hijyenik ve sağlıklı koşullarda paketlemesi sağlanır. Kodlama cihazları ile mükemmel şekilde çalışan makineler, çıkış bandı bölümünde bulunan sayma aparatı ile paketleme sürecinden maksimum fayda almanızı sağlar.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Tarih Kodlama Cihazı ile Uyumlu

Tarih kodlama cihazlarının kolayca entegre edilebildiği ekmek paketleme makinesi emniyet şalteri ve acil stop düğmesi ile acil durumlarda kolayca müdahale imkanı verir. Sıfır fire ile çalışma imkanına sahip olan ekmek ambalajlama makinesi kullanıcı dostu tasarıma sahiptir. Geniş hafızası sayesinde ürün çıktılarını kolay bir şekilde kontrol altına alabilir ve otomatik ayar sayesinde operatörlerin işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli paketleme süreci geçirmenizi sağlayan ekmek paketleme makinesi, ekmeklerin uzun raf ömrüne sahip olmasına olanak sağlar. Hijyenik ve taze ekmekler için ihtiyacınız olan tüm donanımları bünyesinde bulunduran ekmek paketleme makinesi, üretimde sürekliliği sağlar. Ekmeklerin kısa sürede bayatlamaması için oksijen ile temasını kesen makineler, bu sayede ürünlerin raf ömrünü uzatır.

Paketleme sürecinizi hızlandıracak olan ekmek paketleme makinesi fiyatı hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürünün Şeklini Alan Paketler

Ambalajların ekmeğin şeklini almasına olanak sağlayan ekmek paketleme makinesi, tüketicilerde güven duygusu oluşturarak satın alma eğilimini arttırır. Servo motor otomasyonu ile ambalajlama süresini kısaltan ekmek ambalajlama makinesi, kontrol sensörü sayesinde ekmeklerin sıkışmasını engeller.

Kolay temizlenebilir özelliği ile iş akış süreçlerinin kesintisiz olarak gerçekleşmesine olanak sağlar. Servis ve yedek parça desteği ile verimli bir paketleme süreci geçirebilirsiniz. Zaman kaybı olmadan paketleme işleminin tamamlanmasına olanak sağlayan ekmek paketleme makinesi PLC kontrolü sayesinde minimum iş gücüyle maksimum sonuçların elde edilmesini sağlar.

Ekmek Paketleme için Tavsiye Ettiğimiz Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language