Parmak Sosis Paketleme Makinesi

parmak sosis paketleme

Parmak Sosis Paketleme Makinesi ile Üretimde Yeni Dönem

Tamamı paslanmaz malzemeden imal edilen sosis paketleme makinesi, portatif özelliği sayesinde kullanımı kolaydır. Elektrikli hız ayarına sahip olan sosis paketleme makinesi ile farklı ebatlardaki sosis ambalajlama işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

OPACK sosis paketleme makinesi, ambalaj içerisindeki oksijenin vakumlanarak emilmesini sağlar, bu özelliği sayesinde sosis ambalajlarının içinde zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engeller.

Modifiye Atmosferde Ambalajlama İmkanı

Ürünlerin raf ömrünü uzatan sosis paketleme makinesi modifiye atmosferde ambalajlama imkanı sunar. Ürünlerin tazeliğini uzun süre kormasına olanak sağlayan sosis paketleme makinesi atmosferik gazla ambalajlanan ürünler sayesinde hem daha az yer kaplar hem de daha uzun ömürlü sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Hızlı paketleme işlemi sayesinde ürünlerin pratik bir şekilde depolama alanlarına kaldırılmasına yardımcı olan sosis paketleme makinesi rezonans, dalgalanma, sürtünme ve titreşimi adsorbe edebilen hassas kontrol paneli sayesinde her üründen aynı nitelikli sonucu almanıza yardımcı olur. Üretim kalitesinin artmasına bağlı olarak verimlilik artar, otomasyon sayesinde ise işgücünden tasarruf edilerek maliyete avantaj elde edebilirsiniz.

Zaman ve Maliyetten Tasarruf

Zaman ve maliyet açısından büyük bir tasarruf elde etmenize olanak sağlayan sosis paketleme makinesi servo sürücü ve motora sahiptir. Üretim merkezlerinde önemli bir yere sahip olan sosis paketleme makinesi robotik kolileme ve paketleme sistemleri sayesinde işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak tanır. Birçok uygulamanın tek makine ile gerçekleştirilmesine olanak sağlayan makinelerin ayakları ve ana şasesi de dahil olmak üzere tüm aksamı paslanmaz çelikten imal edilir. En zorlu ortam koşullarında dahi mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak sağlayan sosis paketleme makinesi sahip olduğu CE belgesi ile sağlıklı ve hijyenik çıktılar elde etmenize yardımcı olur. Üretim süreçlerinin çok daha profesyonel ve seri bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan Opack paketleme makineleri, her ölçekten üretim merkezinin kullanımına uygundur. Tüketiciler nezdinde marka sadakatinin oluşması için profesyonel paketleme hizmetleri sunan Opack Makine ile üretim süreçlerinde profesyonellik sizden yana olacak.

Switch The Language