Peynir Paketleme Makinesi

paketlenmiş peynir

Peynir Paketleme Makinesi ile İlk Günkü Tazelik

Üretimini gerçekleştirdiğiniz peynirlerin son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini koruması için doğru peynir paketleme makinesi tercih etmelisiniz. Peynirlerin raf ömrünün artırılmasını sağlayan paketleme makinesi paketleme sonrasında tazeliğini ve hijyenini koruyarak tüketicilerin taze ve sağlıklı bir ürün alabilmesini sağlar. Peynir paketleme makinesi ile tazeliğini koruyan peynirler, sofralarla güvenle buluşur. Vakumlu MAP ambalajlarının oluşumu için tercih edilen makineler, kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sayesinde üretim merkezinize değer katar.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Modifiye Atmosfer Paketleme İmkanı

Üst film ile çalışan peynir paketleme makinesi aynı zamanda modifiye atmosfer paketleme imkanına da sahiptir. Paketlemenin her aşamasının kusuruz olarak gerçekleşmesini sağlayan makineler, farklı tip kapların kullanımına da izin verir. Temizliği ve bakımı son derece kolay olan peynir paketleme makinesi, sağlamlığı ile uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında kullanılabilir.

Ürünlerin raf ömrünü uzatan peynir paketleme makinesi kimyasal ve mikrobiyel bulaşanlar, buhar, oksijen, ışık ve çevresel faktörlere karşı bir koruma kalkanı oluşturur. Çabuk bozulan ve hassas gıda ürünleri arasında yer alan peynirlerin vakumlanarak paketlenmesini sağlayan peynir paketleme makinesi sayesinde ürünün oksijen ile temasını keserek oksidatif değişiklikler ve küf oluşumunu engellenmiş olur.

%70 N, %30 CO2 Atmosferi ile Paketleme

Peynirler için ideal paketleme değeri olan %70 N, %30 CO2 seviyesinde paketlemeye imkan tanıyan peynir paketleme makinesi, farklı değerlerdeki paketleme ölçeklerine uyumlu bir şekilde çalışır. Kalıp veya dilimlemiş halde paketlenmesi mümkün olan ürünler, birbirine yapışmadan, sağlıklı bir şekilde tüketiciye ulaştırılır. “Pa+ewoh+pe, pet+ewoh+pe ya da pvc+ewoh+pe, bu içerikte folyo kombinasyonlarından yararlanarak paketleme imkanına sahip olan ürünler, CE sertifikasına, ISO 9001, ISO 14001 sertifikalarına sahip olan OPACK peynir paketleme makineleri ile ilk günkü tazeliğini son kullanma tarihine kadar korur.

Hijyenik, sağlam ve dayanıklı ürün paketleme işlemleri için tercih edebileceğiniz OPACK paketleme makineleri, üretim merkezlerinin gereksinimlerine doğru bir şekilde yanıt verir. Sıvı halde bulunan peynir çeşitlerinden rendelenmiş peynirlere kadar tüm süt ve süt ürünlerinde paketlenmesinde kullanabileceğiniz OPACK peynir paketleme makineleri, krem ve yumuşak peynir çeşitleri için de ideal bir çözümdür.

OPACK Peyniri Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language