Tereyağı Paketleme Makinesi

paketlenmiş tereyağı

Tereyağı Paketleme Makinesi ile Hijyenik Ve Güvenilir Sonuçlar

Paketleme makineleri ile birçok sektörün ihtiyacını tek bir merkezden karşılayan Opack Makine, sunduğu tam otomatik tereyağı paketleme makinesi ile üretim süreçlerinin çok daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar. Paketi yapılan tereyağlarının bilgilerini kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz tereyağı paketleme makinesi uzaktan erişim imkanı sayesinde siz ortamda bulunmasanız bile cihaza müdahale etmenize olanak tanır. Paketleme hızını ayarlayabileceğiniz özel bir sisteme sahip olan tereyağı paketleme makinesi düşük maliyetlerle yüksek sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Tüketicilere hijyenik gıdalar ile ulaşmak isteyen üretim merkezlerinin tercihi olan tereyağı paketleme makinesi hijyenik ve kaliteli ürünlerin tüketime hazır halde sunulmasına yardımcı olur.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Besin Değerini Korur

Ürünlerin besin değerinde kayıplarının azaltılmasına, damak tadının geliştirilmesine ve ağırlık kaybının sınırlandırılmasına yardımcı olan tereyağ paketleme makinesi farklı ebatlardaki tereyağlarının mükemmel bir şekilde formlanmasına yardımcı olur. Kumlama kaplı olan helezonlar ve hazne bölümü operatörlerin işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirmesine olanak sağlar. Tamamı paslanmaz çelikten imal edilen OPACK tereyağı paketleme makinesi, bu özelliği ile hijyenik konsepte uygun olarak ürün paketlemesinin gerçekleşmesine yardımcı olur.

Seri ve hızlı bir üretim süreci geçirmek, işletmelerin verimliliğini arttırır. Bu sayede yaptığınız yatırımların karşılığını kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Gıda ürünleri ile temas edilen aksanlar ekstra hijyen gerektirir. Gıda ile temas eden tüm parçalar yasal mevzuatlara uygun olarak imal edilir.

Üst Düzey Emniyet Sistemleri

Üst düzey emniyet sistemleri sunan tereyağı paketleme makinesi operatörlerin işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceği bir hareket kabiliyeti sunar. Kullanıcı odaklı tasarımı sayesinde kolay bir şekilde kumanda edilebilen tereyağı paketleme makinesi, ham madde israfını önleyerek malzemeden de yüksek ölçüde tasarruf etmenize imkan verir.

Üretimde homojenlik sağlayan tereyağı paketleme makinesi ile her bir ürün aynı nitelikte paketlenir. Farklı sistemlerle kolay bir şekilde entegre edilebilen OPACK paketleme makineleri, ortam konforunun maksimize edilebilmesi için gürültü ve sesten arındırılmıştır. Bu sayede operatörler ve ortamda bulunan diğer çalışanlar sağlıklı bir çalışma ortamında, maksimum verimlilik ile çalışma fırsatı bulur.

OPACK Tereyağı Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language