Kaşar Peyniri Paketleme Makinesi

paketlenmiş kaşar peyniri

Kaşar Peyniri Paketleme Makineleri ile Raf Ömrünü Uzatın

Kaşar peynirinin paketlenmesi, raf ömrünün uzamasını sağladığı ve ürün içeriğinde zararlı mikroorganizmalarına oluşmasını engellediği yapılan araştırmalarla ispatlanmıştır. Fermente bir süt ürünü olarak üretilen kaşar peynirinin paketleme makinesi ile ambalajlanması yarı sert peynirler grubunda bulunan besinlerin sorunsuz bir şekilde satışa hazır hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin saklanması ve korunması için ideal bir işlev gören kaşar peyniri paketleme makinesi, raf ömrünün maksimum düzeye çıkmasında önemli rol oynar. Güven, zarafet ve kaliteyi bir arada buluşturan Opack Makine ile kaşar peynirlerinin hijyenik koşullarını koruyarak raf ömrünü uzatabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Kaşar Peynirinin Vakumlama Aşaması

Kaşar peynirlerinin uzun raf ömrüne sahip olasını sağlayan paketleme makinesi, ambalaj içindeki havanın tamamının boşaltılmasını sağlar. Bu özelliği ile ortamda bakteri üremesine bakteri ve diğer mikroorganizmaların üremesini engeller ve kaşarın kuru kalmasını sağlar. Paketleme makinesi işlemlerinden önce ürün üzerinde sıvı kalması, ürünün hızla bozulmasına neden olur. Üzerinde damlacıkların bulunduğu ürünlerin raf ömrü kısalır.

Paslanmaz ayakları ile hijyenik bir ortamda işlev gören paketleme makinesi, paslanmaz bıçak yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Sistemde bulunan otomatik vakum test kontrol işlevi ile kaşar peynirlerinin kusursuz olarak vakumlanmasına olanak sağlayan paketleme makinesi, PLC kontrol imkanı ile işlemlerin hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleşmesine izin verir. CE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak imal edilen paketleme makinesi tercih ederek kapsamlı güvenlik avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Çevresel Etkenlerin Mikrobiyal Yükü Azalır

Depolama ve taşıma sırasında kaşarların dış etkenlerden korunmasına olanak sağlayan paketleme makinesi ile paket içerisinde mikroorganizma veya yabancı madde girişi de engellenmiş olur. Polisterol, polivinilklorür, polipropilen ve polietilen gibi plastik maddelerden üretilen ambalajlar, vakumlama işlemi sayesinde hava almaz ve kolay şekillenebilir özelliklere sahip olur. Kaşar peyniri vakumlama işlemini tam otomatik paketleme makinesi vasıtasıyla gerçekleştirerek, sürecin otomasyona dayalı olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay şekil alabilen, hafif ve yumuşak dokulu olan plastik ambalajlar, üzerine firma etiketinin basımına da uygundur. +4/+10ºC ortamda depolanabilen kaşar peynirleri son tüketiciye hijyenik koşullarda ulaştırılır. Hava, yüzey, ekipman ve personellerin mikrobiyal yükünü azaltan OPACK kaşar peyniri paketleme makineleri, uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Kaşar Peyniri Paketleme için Tavsiye Edilen Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language