Üçgen Sandviç Paketleme Makinesi

Üçgen Sandviç Paketleme Makinesi ile Hız Ve Verimlilik Bir Arada

İçi dolu olan sandviçlerin kolay bir şekilde paketlenmesine olanak sağlayan üçgen sandviç paketleme makinesi, gıda üreticileri, catering şirketleri, restoranlar ve çok daha fazla alanda alan için kullanılabilir. Opack paketleme makineleri, sandviçlerin estetik açıdan avantajlı olan kaplarda profesyonel bir şekilde paketlenmesine olanak sağlar ve firesiz bir şekilde verimli sonuçlar elde etmenize imkan verir.

Tabak kenarında film bırakmadan paketleme fırsatına sahip olabileceğiniz üçgen sandviç paketleme makinesi, sızdırmazlık garantisine sahiptir. Bu sayede ürünler uzun raf ömrüne sahip olarak daha uzun süre tüketiciler ile buluşur. Güvenilir ve hijyenik bir ortamda paketlenen ürünler daha geniş bir hedef kitleye sandviçlerin sunulmasına olanak sağlar.

Paslanmaz Çelik Ayaklar

Paslanmaz Bıçak Yapısı

PLC Kontrol Paneli

CE ve ISO 9001 Sertifikaları

Paslanmaz Çelik Gövde

Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan üçgen sandviç paketleme makinesi, kumlanmış özelliği sayesinde üretim merkezleri için oldukça avantajlıdır. Film yapıştırma sıcaklığının ayarlanabilir olduğu bu makinelerde bulunan dijital kontrol paneli sayesinde operatörler, işlemlerini hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olur.

Otomatik sıcaklık termostatı sayesinde istediğiniz sıcaklık ayarı ile paketleme işlemlerini gerçekleştirebilir, bu sayede de kontrol tamamen sizde olur. Silme kesim imkanı sayesinde paketleme malzemelerinden herhangi bir fire vermeden kullanıma olanak sağlayan üçgen sandviç paketleme makinesi CE standartlarına uygun olarak imal edilir. Kullanıcı dostu yapısı ile kullanımı kolaydır. Servo motor otomasyonuna sahip olan bu makineler, üretim çıktılarının sorunsuz olarak alınmasına imkan verir.

Akıllı Kontrol Sistemi

Akıllı kontrol sistemi aracılığıyla hızlı erişim ve müdahale imkanına sahip olan üçgen sandviç paketleme makinesi, sandviçlerin makine içinde sıkışmasını engelleyen özel bir sisteme sahiptir. Fotosel ayarına sahip olan makineler sayesinde ekmeklerin ezilmeden, makineye zarar vermeden, sorunsuz bir şekilde paketlenmesini sağlarsınız.

Kararma yapmayan krom metalden üretilen üçgen sandviç paketleme makinesi ile etiketleme makinesini kolay bir şekilde entegre ederek çok daha hızlı ürün alınmasını sağlayabilirsiniz. Acil stop düğmesine sahip olan makinelerimiz, olası acil durumlarda makinenin ani bir şekilde durdurulmasına olanak sağlar.

Üçgen Sandviç Paketleme için Tavsiye Ettiğimiz Paketleme Makineleri

qz 1000 mini termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MINI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 midi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MIDI Termoform Paketleme Makinesi

qz 1000 maxi termoform paketleme makinesi

QZ 1000 MAXI Termoform Paketleme Makinesi

Switch The Language